Firma Tanıtım

BERCAN A.Ş.


Kuruluşun Öyküsü:

Kuruluşta emeği olan ve şirkete bugünkü unvanı baba İsmet Altıparmak 1941 yılında ticaret hayatına başlamış, 1961-1964 yılları arasına kadar Karaköy Fermeniciler de ticarete devam ederken 1964 yılında ”Altıparmak Eldiven Dikim Evi” adı altında kendi imalat firmasını kurarak Karaköy Perşembe pazarını, Galata Hırdavatçılar Çarşısı No:104 Karaköy/İSTANBUL adresine taşınmıştır.1966 yılında yine aynı çarşıda no:97 de imalatın yanında sanayide kullanılan daha ziyade hortum ağırlıklı çeşitli ürünlerin satışını yapmak üzere ”BERCAN TİCARET” unvanı ile bugünkü şirkete temel olacak firmayı kurmuştur. Baba İsmet Altıparmak vefatından sonra 1976 yılında oğulları Mehmet Hilmi Altıparmak, Hüsmen Nuri Altıparmak ve Bahtiyar Altıparmak tarafından ”BERCAN KOLLEKTİF ŞİRKETİ-Mehmet Hilmi Altıparmak ve Ortakları” değişikliği ile ticaret hayatına devam edilmiş ise de daha sonra iş potansiyelinin artmasıyla 19 Şubat 1982 yılında da ”BERCAN SANAYİ ÜRÜNLERİ TİCARET ve SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ” olarak ortaklığın şekli değiştirilerek, bugüne kadar aynı unvanla çeşitli sektörlere hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Yönetim Kurulumuz:

Yönetim kurulu başkanı
Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.
Yönetim Kurulu Üyesi
Mehmet Hilmi ALTIPARMAK
Hüsmen Nuri ALTIPARMAK
Bahtiyar ALTIPARMAK

BERCAN A.Ş. Yönetimi sektörde geçmişten gelen tecrübeleri ile faaliyet yürüttüğü sanayi, inşaat ve sulama alanlarında, şirketimizin  daha iyi bir konumda olması için sektörel gelişmelerin ulusal ve küresel bazda takip edilmesinde titiz bir gayret göstermektedirler.

 

Satış – Müşteri Hizmetleri Politikamız:

Dünyadaki teknolojik gelişme sonucu, iletişimin artması müşterilerimizin talepleri çeşitlenmekte, satıcılardan beklentileri her gün artmaktadır. Bu beklentiler doğrultusunda değişime ayak uydurabilmek, müşteri memnuniyetinin gerçekleşmesi ve sürekliliğin sağlanabilmesi öncelikli hedefimiz olup ürün kalitesi ve hatasız sipariş alımı, satışı, kısa zamanda alınan seri ve hatasız şekilde sevkiyat ve sipariş malın faktörler teslimi gibi gözetilerek sürekli kontrole tabi tutulmakta müşteri portföyümüz genişlemesine özen gösterilmektedir. Ayrıca müşterilerimiz satış yetkililerimiz tarafından sürekli ziyaret edilerek istek ve önerileri tespit edilerek şirketimiz yetkilileri tarafından değerlendirilmektedir.

Add your comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.